Reklamı kapat

Reklamı kapat
Beden Eğitimi ve Spor

Besyo Mezunu 3000 Alım Ne Zaman Yapılacak

Alım Ne Zaman Yapılacak? Gençlik  Spor Bakanı Osman Aşkın BAK müjdeli bir haber olarak Besyo Mezunu  3000 personelin bakanlık bünyesine alım yapılacağını duyurmuştu. Bunun üzerine heyecanlı bir bekleyişe başlayan adaylar, halen müjdeli haberi resmi kaynaklardan duyamadı. Bakan Osman Aşkın BAK’ın açıkladığı 3 bin BESYO mezunu personel alınacağı açıklaması, daha sonra hiç gündeme getirilmedi. Aylar geçmesine […]

Besyo Mezunu 3000 Alım Ne Zaman Yapılacak
25 Nisan 2018 - 0:01 'de eklendi.

Alım Ne Zaman Yapılacak?

Gençlik  Spor Bakanı Osman Aşkın BAK müjdeli bir haber olarak Besyo Mezunu  3000 personelin bakanlık bünyesine alım yapılacağını duyurmuştu. Bunun üzerine heyecanlı bir bekleyişe başlayan adaylar, halen müjdeli haberi resmi kaynaklardan duyamadı. Bakan Osman Aşkın BAK’ın açıkladığı 3 bin BESYO mezunu personel alınacağı açıklaması, daha sonra hiç gündeme getirilmedi. Aylar geçmesine rağmen ne bir ilan ne de duyuru yayınlanmadı.

Bakan Osman Aşkın BAK sosyal medya kanalıyla yaptığı açıklamada, BESYO mezunlarının taleplerini dikkate alarak gerekli çalışmaları yaptıklarını söylemişti.  Sayın Bakanın bu çalışma sonucunda 2018 yılı içinde 3 bin BESYO mezunu atayacaklarını ifade etmişti. Detayları da en kısa sürede açıklayacaklarını beyan etmesine rağmen ancak bu açıklama ilk ve son oldu. BESYO mezunları halen yapılan çalışma ve atamalarla ilgili ayrıntıları bekliyor.

Besyo mezunları bu açıklama üstüne heyecanlı bir bekleyişe geçtiler bir an önce atamaların yapılmasını bekliyorlar.
Verilen bu haber üzerine BESYO mezunu olan ve atama bekleyen pek çok kişi ilan beklemeye başladı. Ancak aylar geçmesine rağmen ilan halen yayınlanmadı. Yetkililer bizzat bakanın verdiği bu müjde ile ilgili olarak en kısa sürede açıklama yapmalıdırlar. Verilen sözler ötelenmek yerine bir an önce tutularak, istihdama ufak da olsa bir katkı sağlanmalıdır.

kariyer iş işanları

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER