Reklamı kapat

Reklamı kapat
Beden Eğitimi ve Spor

2018 YILI TEKVANDO ANTRENÖR-HAKEM VİZESİ İÇİN İSTENİLEN BELGELER

Antrenör ve Hakem Gelişim Semineri‘ne katılacak olan katılımcılardan antrenör ve hakem olanlar, tercih ettikleri seminere katıldıkları takdirde hem antrenörlük hem de hakemlik vizeleri 2018 yılı için yapılacaktır. Katılımcılar için vize ücretleri aşağıdaki gibi olacaktır – Hakem Gelişim Seminerine katılacaklardan: 500,00 TL – Antrenör Gelişim Seminerine katılacaklardan: 650,00 TL – Antrenör ve Hakem ikisi birlikte vize […]

2018 YILI TEKVANDO ANTRENÖR-HAKEM VİZESİ İÇİN İSTENİLEN BELGELER
19 Şubat 2018 - 0:41 'de eklendi.

Antrenör ve Hakem Gelişim Semineri‘ne katılacak olan katılımcılardan antrenör ve hakem olanlar, tercih ettikleri seminere katıldıkları takdirde hem antrenörlük hem de hakemlik vizeleri 2018 yılı için yapılacaktır.

Katılımcılar için vize ücretleri aşağıdaki gibi olacaktır

– Hakem Gelişim Seminerine katılacaklardan: 500,00 TL
– Antrenör Gelişim Seminerine katılacaklardan: 650,00 TL
– Antrenör ve Hakem ikisi birlikte vize yaptıracaklardan: 750,00 TL

2018 YILI ANTRENÖR-HAKEM VİZESİ İÇİN İSTENİLEN BELGELER

Aşağıda belirtilen belgelerin eksiksiz olarak Federasyonumuza KARGO ile gönderilmesi gerekmektedir.

1- Ek-1 Başvuru Formu ( EK-1 Form için tıklayınız. )

2- Adli Sicil Kaydı ve Adli Arşiv Sicil Kaydı Belgesi (6 ay içerisinde Adliyeden ıslak imzalı belge veya e-Devlet’ten alınmış belge)

3- Son üç ay içinde çekilmiş 1 adet vesikalık fotoğraf,

4- Nüfus cüzdan fotokopisi,

5- Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüklerinde kadrolu ve Spor Genel Müdürlüğü ile sözleşme yapan Antrenörler (Hizmet Alımı hariç) seminer ücreti ödemeyecek olup; ( kadrolu ve sözleşmeli antrenörler otel ücretlerini kendileri karşılayacaktır. ) İl Müdürlüğünde antrenör olarak görev yaptığına dair ıslak imzalı yazı.

6- Dekont – Garanti Bankası Ankara Anafartalar Caddesi Şubesi
IBAN : TR10 0006 2000 7110 0006 2958 75
no.lu hesabına) “Taekwondo Antrenörü ve/veya Hakem Gelişim Semineri ve Vize Ücreti” ibaresi ile ad ve soyadını belirtilerek vize ücretini yatıracaklardır.

7- İl Müdürlüklerinden alınmış, katılımcının cezası olmadığına dair yazı.

09 Temmuz-02 Ağustos 2017 tarihleri arasında İstanbul’da yapılan 1., 2., 3., 4. ve 5. Kademe Antrenör Kursuna katılıp Diplomasını alan Antrenörlerimizin istenilen diğer belgelerle birlikte vize ücretini yatırıp Federasyona göndererek isteklerine bağlı olarak seminere katılmayabilirler.

SEMİNERİN UYGULAMA ESASLARI AŞAĞIDA BELİRTİLMİŞTİR.

1. Federasyonumuz ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüklerinin 2018 yılında organize edecekleri faaliyetlerde görev almak isteyen Antrenör ve Hakemler ile Halk Eğitim Merkezilerinde görev alacak Antrenörlerin bu Gelişim Seminerine katılmaları zorunludur.

2. Bu seminer, aynı zamanda 2018 yılı vize uygulaması amacını da taşıdığından, seminere katılmayan Antrenör ve Hakemlerimiz her türlü faaliyette görev alamayacakları gibi, Antrenörlerimiz illerinde kulüp, özel spor salonu, dernek vb. yerlerde yapılan GIP imtihanlarında da “Sınav Komisyon Başkanı” olarak da görev yapamayacaklardır.

3. Seminere katılmayan Hakemler 2018 yılında İl ve Federasyon faaliyetlerinde görev alamayacakları gibi 2018 yılı Hakem Terfi Kurslarına da katılamayacaklardır.

4. Hakem ve Antrenörlük lisansına sahip olanlar, 2018 yılı Federasyon faaliyetlerinden hangisini tercih edeceklerse o gelişim seminerine katılacaklardır. Ancak illerde yapılacak faaliyetlerde görev yapabilmek için diğer lisansı da vize edilecektir. Örneğin hem hakem, hem de antrenör olan bir kişi, 2018 yılı Federasyon faaliyetinde hakemlik görevini tercih eder de, Hakem Gelişim Semineri’ne katılırsa; ilinde yapılacak faaliyet ve GIP sınavında görev alabilmesi için antrenörlük lisansı da vizelenecektir.

5. Gelişim Semineri’ne 1. 2. 3. 4. ve 5. Kademe Antrenörlük belgesine sahip olan antrenörlerimiz ile Aday, İl, Ulusal, Uluslararası Hakemlik Belgesi’ne sahip Hakemler katılacaktır.

6. Seminere katılacak Hakem ve Antrenörlerimizin, 08 Aralık 2017  tarihi mesai saati bitimine kadar ücretlerini Federasyonumuz hesabına yatırılacaktır.

7. Hakem ve Antrenörlerimizin Gelişim Semineri’ne Taekwondo Elbisesi, Eşofman, Spor Ayakkabısı, Not Defteri, vb. ihtiyaç duyacakları sportif kıyafet ve kırtasiye malzemelerini yanlarında getireceklerdir. Hakem ve Antrenörlerimiz vizelerini yaptırmak amacıyla Federasyon kimlik kartlarını yanlarında bulunduracaklardır.

8. Seminere katılacak Hakem ve Antrenörlerimizin ( İl Müdürlüklerinde görevli antrenörler hariç ) Seminer süresince tam pansiyon her şey dahil (alkolü içecekler hariç), konaklama giderleri Federasyonumuzca; yol giderleri ile diğer masrafları kendilerince karşılanacaktır.

9. Hakem ve Antrenörlerimiz Gelişim Seminerine aynı yerde, farklı toplantı salonlarında ayrı ayrı eğitim alacaklardır.

10. Gelişim Seminerine katılmayan Hakem ve Antrenörlerimize herhangi bir telafi semineri yapılmayacaktır.

11. Gelişim Seminerine katılmak isteyen Hakem ve Antrenörler çalıştıkları kurumdan izinlerini kendileri alacaklardır

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER