Reklamı kapat

Reklamı kapat
Beden Eğitimi ve Spor

1.Kademe Bowling Antrenör Kursu

Samsun’da 15-24 Ocak’ta 1.Kademe Bowling Antrenör Kursu açılacak Samsun’da 15 – 24 Ocak 2018 tarihleri arasında 1.Kademe Bowling Antrenör Kursu açılacaktır. Antrenör Kursuna katılacakların En az 18 yaşını doldurmuş olmak kaydıyla, Kurslara En az lise veya dengi okul mezunu olanlar katılabilir. Kursa katılacak tüm kursiyerlerin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüklerinden Bowling Sporcu Lisansı (Ferdi […]

1.Kademe Bowling Antrenör Kursu
12 Ocak 2018 - 21:03 'de eklendi.

Samsun’da 15-24 Ocak’ta 1.Kademe Bowling Antrenör Kursu açılacak

Samsun’da 15 – 24 Ocak 2018 tarihleri arasında 1.Kademe Bowling Antrenör Kursu açılacaktır.

Antrenör Kursuna katılacakların En az 18 yaşını doldurmuş olmak kaydıyla, Kurslara En az lise veya dengi okul mezunu olanlar katılabilir.

Kursa katılacak tüm kursiyerlerin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüklerinden Bowling Sporcu Lisansı (Ferdi ya da Kulüp adına) çıkartmaları zorunludur.

Spor Bilimleri Fakültesi, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu veya Eğitim Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği bölümlerinden mezun olanlar ile son 5 yılda 1. kademe ve daha üst kademe antrenör kursu tamamlayanlar temel eğitim derslerinden muaf olacaktır. Antrenör belgesi ile Muaf olmak isteyen katılımcılar Belgelerini aldıkları federasyondan (TBBDF hariç) ders sayıları ve notlarını gösterir transkript almak ve Kurs evraklarıyla birlikte teslim etmek zorundadır.

Bowling 1.Kademe Yardımcı Antrenör Kursuna katılacak olanların 15 Ocak 2018 mesai bitimine kadar 400 TL kurs ücretini Federasyon Gelirler hesabına ( İban TR72 0004 6000 0588 8000 1020 93 ) yatırmaları gerekmektedir.

Bowling kursuna katılacakların 15 Ocak 2018 Pazartesi günü Saat:17.00’da Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu içerisindeki Toplantı Salonunda hazır olması gerekmektedir. Adayların Kurs katılım formunu eksiksiz doldurarak, evraklarını tamamlanmış şekilde Görevli Eğitmene teslim etmeleri gerekmektedir.

Önemli: Kurs ön kayıtlarının e-devlet üzerinden yapılması gerekmektedir.
e-devlet sistemine giriş yaptıktan sonra, Kurumlar menüsünden “Gençlik ve Spor Bakanlığı” sonrasında, “Spor Bilgi Sistemi” ne giriş yaptıktan sonra Uygulama ekranına geçilecek ve sırasıyla “Spor Elemanı” ve “Kurs Ön Kayıt Başvuru” seçildikten sonra sayfa sonundaki onay kutusu seçilecek ve adımlar sırasıyla takip edilecektir.
Kurs başvurusunun e-devlet üzerinde yapılması zorunlu olup, e-devlet üzerinden başvuru yapmayanların kursa katılımları kabul edilmeyecektir..

ANTRENÖR.KURS.BASVURU.FORMU

İrtibat: Ramazan ÇOBAN – 0546 469 48 28

Kaynak: http://www.tbbdf.gov.tr

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER