Reklamı kapat

Reklamı kapat
Beden Eğitimi ve Spor

1. ve 2. Kademe Atletizm Antrenörlük Kursu

İstanbul’da 2019 ocak ta 1. ve 2. kademe atletizm antrenörlük kursları açılacaktır. Kurs yeri: İSTANBUL Kurs Tarihleri: 1. Kademe Antrenörlük Kursu İçin 11-21 Ocak 2019 2. Kademe Antrenöelük Kursu İçin 10-23 Ocak 2019 Kurs  Adresi: Ataköy Atletizm Salonu- Zuhuratbaba Mahallesi Dr. Remzi Kazancıgil Cad. No 32. Bakırköy Son Başvuru Tarihi:04 Ocak 2019 Katılımcı Listesi Onayı: […]

1. ve 2. Kademe Atletizm Antrenörlük Kursu
25 Aralık 2018 - 23:48 'de eklendi.

İstanbul’da 2019 ocak ta 1. ve 2. kademe atletizm antrenörlük kursları açılacaktır.

Kurs yeri: İSTANBUL

Kurs Tarihleri: 1. Kademe Antrenörlük Kursu İçin 11-21 Ocak 2019

2. Kademe Antrenöelük Kursu İçin 10-23 Ocak 2019

Kurs  Adresi: Ataköy Atletizm Salonu- Zuhuratbaba Mahallesi Dr. Remzi Kazancıgil Cad. No 32.
Bakırköy

Son Başvuru Tarihi:04 Ocak 2019

Katılımcı Listesi Onayı: 5 ocak 2019

NOT: Muaf olacak adaylar 16 ocak 2019 tarihinde kursa katılacaklardır( Muaf olacak adaylar muafiyet durumlarını

resmi olarak belgelendirmek zorundalardır

Üniversitelerin Beden Eğitimi veya Spor Eğitimi veren bölümlerinden mezun olanlar Aslı Gibidir yapılan diplomaları ile temel eğitim programında yer alan derslerden muaf tutulurlar.

– Kademeleri itibariyle başka bir antrenör kursunda başarılı olanlar girdikleri kurs tarihinden itibarende dört yıl için açılan aynı kademedeki Atletizm kursuna başvurduklarında Antrenör Eğitim Yönetmeliğinde belirtilen dersler ve saatlerin aynı olması durumunda almış olduğu antrenörlüğe ait onaylı antrenör belgesi ve onaylı ders içeriklerini teslim etmeleri halinde temel eğitim programında yer alan derslerden muaf tutulurlar

NOT:Üniversitelerin Beden Eğitimi veya Spor Eğitimi veren bölümlerinden mezun olanlar Aslı Gibidir yapılan diplomaları ile temel eğitim programında yer alan derslerden muaf tutulurlar.

Katılımcı Sayısı: Kurs alt kontenjanı 25 kişi olup, sayının yeterli olmaması durumunda sistem otomatik olarak kursu iptal edecektir. (Ücretler Bir Sonraki Kurs Dönemine Aktarılmayacağından Kursa Başvuran Antrenörler Ücret İadelerini Dilekçe ve Banka Dekontları İle Atletizm Federasyonu Başkanlığına Başvurarak Yapacaklardır.)

Başvuru Şekli: Kayıt işlemleri e-Devlet üzerinden “Gençlik ve Spor Bakanlığı/Spor Bilgi Sistemi” ne kullanıcı adı ve şifre ile girilerek aşağıda belirtilen evraklar Bilgisayar Ortamına Yüklenerek başvuru yapılacaktır. Örneğin; Sağlık Raporunuzu, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünden 6 aydan fazla ceza almadığınıza dair yazıyı alarak, bilgisayar ortamına aktardıktan sonra başvurunuzu gerçekleştirmeye başlayınız. (Spor Bilgi Sistemi Üzerinden Kayıt Yaptırmayan veya Eksik Evrak Yükleyen Kursiyerlerin Başvuruları Dikkate Alınmayacaktır.)

DAHA FAZLA BİLGİ EDİNMEK İÇİN Tıklayınız

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER