Beden Eğitimi ve Spor Güncel Bilgiler

Ali Yalçın’dan MEB’e İLKSAN itirazı.

3 Nisan 2021 Cumartesi günü yapılacak olan İLKSAN seçimleri ileri bir tarihe ertelendi. MEB tarafından alınan makam onayı ile iptal kararı verilen İLKSAN seçimlerinde Memur-Sen ve Eğitim-Bir-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın’dan itiraz geldi.

Ali Yalçın’dan MEB’e İLKSAN itirazı.
56 views Okundu
02 Nisan 2021 - 11:03

3 Nisan 2021 Cumartesi günü yapılacak olan İLKSAN seçimleri ileri bir tarihe ertelendi. MEB tarafından alınan makam onayı ile iptal kararı verilen İLKSAN seçimlerinde Memur-Sen ve Eğitim-Bir-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın‘dan itiraz geldi.

Yalçın, soysal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımda şu değerlendirmelerde bulundu:

1] İLKSAN Temsilci seçimlerinde aday olan üyelerimizin ortaya koydukları “değişim iradesinin” engellenmesine müsaade etmeyeceğiz Salgın nedeniyle alınan tedbirler gerekçe gösterilerek tehir edilen İLKSAN seçimlerindeki takvim belirsizliği MEB tarafından ivedi olarak giderilmeli.

2] Eğitim faaliyetleri devam ediyor, tarihi önceden belirlenen etkinliklere müsade ediliyor ancak tedbirler gerekçe gösterilerek İLKSAN seçimleri öteleniyor. Üyesinin iradesini sürekli olarak yok sayan İLKSAN bu sefer de üyesinin önünden sandığı kaçırmayı mı çözüm zannediyor?

3] Hiç kimse merak etmesin ki İLKSAN’ı da seçim sürecini de kötü yönetenler, bunun sonuçlarıyla eninde sonunda yüzleşecektir. Yargıya taşıdığımız, seçimden kaçıran Ana Statü değişiklikleri de hukuksuzdu. Unutulmasın! Hiç bir sandık üyesinin önünden sonsuza kadar kaçırılamaz.

4] Seçim sürecini yönetmekle mükellef olan MEB, üye iradesinin yok sayılmasına fırsat vermemelidir. Bu süreçte daha fazla sorumluk almalı seçim sürecini bir an önce tamamlamalıdır. İvedilikle seçim tarihi belirlenmeli ve sürecin nasıl işleteceği kamuoyuna açıklanmalıdır.

alıntı: turkiyeegitim.com

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P

hack forum warez webmaster forumu hack haber hack forum hack forum