X
Denizlispor Sahipsiz

Denizlispor Sahipsiz

ABONE OL
27 Temmuz 2021 13:02
Denizlispor Sahipsiz
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Borç Batağındaki Denizlispor Başkanını Seçemiyor.

TFF 1. Lig‘e düşen ve mali yönden zor günler geçiren Denizlispor’da, Olağan Seçimli Genel Kurul’da yine başkan adayı çıkmadı.

Geçen sezon Süper Lig’de 21. sıradayken TFF1. Lige düşen Denizlispor, bir taraftan ekonomik sıkıntılarla boğuşurken, diğer taraftan da başkanını seçememiş durumda.

Denizlispor geçtiğimiz aylarda seçime gidip başkan adayı olmayınca 2. Olağan Seçimli Genel Kurulda başkan adayı çıkmadı.

Nihat Zeybekçi Kongre ve Kültür Merkezi’nde tekrarlanan seçimde Genel Kurulda alınan geniş güvenlik önlemleri dikkatlerden kaçmadı.

Saat 19.00’da başlaması planlanan kurulda salt çoğunluk sağlanamadı.

Kimsenin katılmadığı genel kurul, 3 Ağustos 2021 tarihine ertelendi.

Faturaları Ödenmeyince Tesislerin Doğalgaz Kesildi.

Denizlispor‘da profesyonel takımın yanı sıra U19 Akademi takımının da kullandığı Şemikler’deki Haluk Ulusoy Tesisleri’nin doğalgazı, 10 Haziran 2021 tarihinde kesilmişti. Uzun süredir doğalgaz faturasının ödenmediği, bu nedenle görevlilerin doğalgazı kestikleri ortaya çıkmıştı.

Denizlispor Genç Takımı Duş Alamadı ve Yemek Verilmedi

Ligleri devam eden akademi takımına doğalgaz olmayışı nedeniyle bir haftadır yemek verilemediği belirtilmişti. Ayrıca antrenmanlarını bu tesiste sürdüren genç futbolcuların sıcak su olmadığı için duş alamadıkları öne sürülmüştü.

17 Futbolcunun Sözleşmesi Feshedildi.

Paraları ödenemediği için 17 profesyonel futbolcusunun sözlesmesini tek taraflı feshederek takımdan ayrıldı. Denizlispor’da Özer, Oğuz, Muhammet ve Özgür Çek, Veton Tusha, Hüseyin Altıntaş ve Abdülkadir Sünger dışında futbolcu dışında profesyonel futbolcu kalmadı.

Aynı zamanda transfer yasağı olan Denizlispor’da yasağı kaldırması için acilen 17.5 milyon lira ödemesi gerektiği bildirildi.

Denizlispor’a iş adamı Uğur Akkuş’un başkanlığa aday olacağı ve kulübü şirketleştireceği açıklanmıştı. Tüm kentin desteğini alan Akkuş’un, 15 kişilik bir yönetim listesi oluştur ve şirketleşme kararının hemen ardından transfer yasağını kaldıracağı belirtilmişti.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP