X
Voleybol 1. kademe antrenörlük Kursu

Voleybol 1. kademe antrenörlük Kursu

21-25 Şubat 2024 tarihleri içinde Ankara ilinde 1. Aşama Yardımcı antrenör Uygulama Eğitim Kursu düzenlenecektir.

ABONE OL
8 Şubat 2024 23:28
Voleybol 1. kademe antrenörlük Kursu
1

BEĞENDİM

ABONE OL

21-25 Şubat 2024 tarihleri içinde Ankara ilinde 1. Aşama Yardımcı antrenör Uygulama Eğitim Kursu düzenlenecektir.

Kurs Yeri: Ankara
Kurs Eğitim Tarih Aralığı: 21-25 Şubat 2024
21-25 Şubat 2024 tarihleri arasında yüz yüze eğitim (Başvurusu onaylanan tüm antrenörler iştirak edecektir) yapılacaktır.
Başvuru tarihi ve saati: 09 Şubat 2024- Saat: 14:00
Son başvuru tarihi: 12 Şubat 2024- Saat: 10:00
Kursa 120 fert asil olarak müracaat yapacak ancak saat, dakika, saniyeler dikkate alınarak ilk 100 kişinin başvurusu kabul edilecektir.

Ödemeyi sadece referans kodu gönderilen (spor informasyon sisteminden veya mail adresinden referans kodunun gelip gelmediğini kontrol edebilirsiniz.) kişiler gerçekleştirecektir. Referans kodu gönderilen kursiyerlerin ücreti en geç 13 Şubat 2024 tarihinde saat 17:00’e kadar (TCKN ile garanti Bankasına (kuruluş adı: Spor Federasyonları, Kurumsal Tahsilat Kodu: 3610) yatırmaları gerekmektedir.

Önemli: Katılımcı isim sıralaması duyuru edilmeden önce iptal ve iade talebinde bulunan adayların info@tvf.Org.Tr e-posta adresine talepte bulunmaları gerekmektedir. Kurs katılımcı sıralaması ilan edildikten sonrasında her ne sebeple olursa olsun iptal ve iade yapılmamaktadır.

Katılımcı sıralaması Türkiye Voleybol Federasyonu resmi internet sayfasından 15 Şubat 2024 tarihinde yayınlanacaktır.

Kurs Ödeme Biçimi

*Temel tahsilden başarılı olup 1.Aşama Yardımcı antrenör Uygulama Eğitimi kursuna katılacaklar için kurs ücreti 2.500 TL

IBAN numarasına yatırılan, HAVALE-EFT ödemeleri KABUL EDİLMEYECEKTİR.

Banka ödemesinin iyi mi yapılacağını görüntülemek için tıklayınız.

BÜTÜNLEMEDEN KALAN KURSİyerler

1.Aşama Yardımcı alıştırmacı Uygulama Kurslarında bütünlemeye kalan kursiyerlerin bundan sonraki süreçte başvurularını Spor data Sistemi üzerinden yapacak olup, “müracaat Yönlendirme Kılavuzu” linkte yer verilmiştir.

*Bütünleme kurs ücreti 600 TL

Eğitim Programı:

*Kursa katılmaya hak kazanan kursiyerlerin ve bütünlemeye katılacakların isim sıralaması ve ders programı aynı anda web internet sitemizden yayınlanacaktır.

*21-25 Şubat 2024 tarihlerinde yapılacak eğitim salonu ve imtihan yeri için gerekli bilgi, katılımcı isim sıralaması web sayfamızdan yayınlanacaktır.

Kursa başvuru Şekli:

*Spor informasyon Sistemi Üzerinden başvuru Şekli:

-e-devlet Giriş

-Gençlik ve Spor Bakanlığı

-Spor informasyon Sistemi

-Uygulamaya Git

-Spor Elemanı

-alıştırmacı

-Kurs

Kişisel bilgiler kısımlarını doldurarak başvurunuzu yapmanız gerekmektedir. Kayıt sırasında girmiş olduğunuz e-posta adreslerinizin doğru olduğundan emin olunuz. Kursa katılma hakkı kazanılmış olduğunızda tüm bilgilendirme metinleri e-posta adresiniz üzerinden gerçekleştirilecektir. Ödeme ile ilgili referans numarası belirtilmiş olduğunuz e-posta adresinize gönderilecektir. Gelen referans numarasını denetim ederken gereksiz yahut spam klasörlerinizi de denetim etmeniz rica olunur.

*Kurs için müracaat evrakları e-devlet kapısı, spor data sistemi üzerinden yüklenecektir. Ayrıca Federasyona fiziki olarak göndermenize veya kursun gerçekleşeceği yere getirmenize gerek yoktur.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.