Beden Eğitimi ve Spor Güncel Bilgiler

Yüz Yüze Eğitim Ne Zaman Başlayacak

Milli Eğitim Bakanı Ziya SELÇUK Haberktürk TV ‘ de katıldığı programda önemli açıklamalarda bulundu, Okullar Ne Zaman Açılacak, Yüz yüze eğitimin covid-19 vakaa sayılarında artış olmaması durumunda 6 eylülde yüz yüze eğitime geçileceğini söyledi.

Yüz Yüze Eğitim Ne Zaman Başlayacak
10 views Okundu
05 Temmuz 2021 - 23:59

Bakan Ziya Selçuk dan Önemli Açıklamalar

Milli Eğitim Bakanı Ziya SELÇUK Habertürk TV ‘de katıldığı bir programda önemli açıklamalarda bulundu.

Bakan Ziya SELÇUK, 31 Ağustos haftasında öğretmenlerin okulda olacağını ve vakaa sayılarında artış olmadığı taktirde okulların 6 Eylül Pazartesi günü açılacağını söyledi. Ayrıca öğretmenlerin aşılanmaları hakkında da bilgi verdi.

Milli Eğitim Bakanı Ziya SELÇUK, ”Öğretmenlerin yüzde 15’inin aşıya gelmediğini ve bunun nedeni çeşitli sebepler olabilir” dedi

Öğretmenleri aşı olmaları için teşvik ettiklerini belirtti. Ancak aşı olmayan öğretmenlere ders verilmeme gibi bir uygulamanın olmayacağını ve ülkedeki politikanın tercihinin bu yönde olduğunu belirtti.

LGS okul başvuru sonuçlarının 26 temmuza açıklanacağını duyuran Bakan Ziya SELÇUK hayat boyu öğrenmenin öneminden bahsederek ” Türkiye genelinde 15 bin mahallenin belirlendiği ve bu mahalledeki okullardan bir tanesinin okul dışı saatlerde ve hafta sonlarında Halk Eğitim Merkezine (HEM) dönüştürüleceğini” söyledi.

”Öğretmen atama takviminin daha önce yayınlandığını ve Eylül başında yapılacağını” belirtti

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P

hack forum warez webmaster forumu hack haber hack forum hack forum